yükleniyor

Blog

Semantik Kelime Nedir? SEO İçin Neden Önemlidir?

Yepyeni bir web deneyiminden söz ediyoruz aslında; Semantik Web…Web üzerinde yer alan içeriklerin yalnızca insanlar tarafından değil, yazılımlar tarafından da algılanabilir olmasını ifade eden Semantik web, daha kaliteli bir web deney... » İncele.

Web Projesi İçin Kullanıcı Yorumunun Önemi Nedir?

Web projeleri için yorumlar, kullanıcılarla doğrudan etkileşime girildiğini gösteren en önemli unsurlar arasında gösterilir. Arama motoru botları tarafından düzenli olarak ziyaret edilen web projeleri belirli bir kalite skoruyla değer... » İncele.

Online İçerik Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer bir web projesine sahipseniz, onun için özel içerikler oluşturmalısınız. Oluşturulacak içeriklerin nitelikli ve özgün olması gerekiyor. Çünkü arama motorları sahip olduğunuz içeriklere bakarak projenize bir kalite skoru veriyor. ... » İncele.

Google reCAPTCHA Nedir Web Projesine Nasıl Kurulur?

Sıklıkla karşılaştığımız bu uygulama kimi zaman bize araçları, trafik lambalarını ya da yaya geçitlerini bulmamızı isteyebiliyor. İşte bahsi konu uygulamanın ismi; reCAPTCHA. Web üzerinde yer alan projelerin güvenliğinin sağlanması am... » İncele.

Bir pazarlama kampanyası nasıl planlanır, düzenlenir ve yürütülür

Yazar: Alisha ShibliProfil ve özgeçmiş bilgileri: https://radix.press/alishabioİşletmelerin müşterilerine ulaşmak için kullanabilecekleri kanalların çoğalması, pazarlamaya yönelik entegre bir yaklaşım ihtiyacı yarattı. Bu tür bir... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!